Перепис населення відбуватиметься у три етапи: Федоров розповів подробиці

Фото з відкритих джерел

Люди, які не пройшли перепис онлайн, будуть уже безпосередньо комунікувати з переписниками

Перепис населення, запланований на 2023 рік, відбуватиметься у три етапи. Про це заявив віцепрем’єр-міністр – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров під час пресконференції 23 грудня, повідомляє "Укрінформ".

"На першому етапі ми шляхом верифікації реєстрів збиратимемо максимум інформації про людину, щоб вона під час реєстрації на перепис не вводила ці дані повторно. На другому етапі буде проведений онлайн-перепис. На третьому етапі відбудеться онлайн-перепис, під час якого ті люди, які не пройшли перепис онлайн, будуть уже безпосередньо комунікувати з переписниками", – розповів віцепрем'єр.

Він додав, що співпраця з компанією Apple для проведення перепису полягає у тому, що вона поділиться своїм досвідом проведення перепису у США.

Нагадаємо, що Мінцифри 30 листопада підписало меморандум із компанією Apple про співпрацю для проведення перепису населення в Україні.

Новини за темою: Перепис населення України пройде максимально технологічно, - Федоров

Нещодавно в інтерв'ю "ВBC News. Україна" Михайло Федоров запевнив, що такий перепис буде дешевшим, ніж планувалося. А планувалося 5-6 млрд грн. При цьому він зазначив, що перепис українців пройде за всіма нормами Євростату, ООН, Світового банку, щоб результати були максимально якісними.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський анонсував проведення офіційного перепису населення у лютому 2023 року. Попередній відбувся 20 років тому – в грудні 2001 року.