Петиція про підвищення зарплат поліцейським набрала 25 тис. голосів

Фото з відкритих джерел

Тепер її має розглянути президент Володимир Зеленський

Петиція із вимогою заробітної плати працівникам Національної поліції набрала необхідні 25 тис. підписів. Петицію опублікували на сайті глави держави ще 12 листопада. Її автор – Артем Каспар’ян.

У тексті йдеться, що поліцейський повинен відповідати низці критеріїв, як-от наявність вищої освіти, проходження професійної підготовки у навчальних центрах, проходження конкурсу на зайняття посади тощо. Як зазначає автор, у таких умовах співробітники повинні отримувати більшу заробітну плату.

Автор вимагає підняти заробітну плату до рівня інших правоохоронних органів, а соціальне забезпечення встановити на рівні США та країн ЄС. Зазначимо, що рядовий поліцейський заробляє від 10 до 14 тис. грн. Для порівняння, середня заробітна плата загалом по Україні наразі становить 14,2 тис. грн.

Тепер президент має обов’язково розглянути петицію та дати на неї відповідь. За правилами, розгляд петиції відбувається не пізніше десяти робочих днів від дня оприлюднення інформації про початок її розгляду. Результат цього розгляду – з відповідною аргументацією – мають опублікувати на сайті електронних петицій на сторінці "З відповідями".

Новини за темою: Кабмін відклав підвищення мінімальної зарплати вчителям до 3,5 прожиткових мінімумів

Раніше повідомлялося, що в Україні з 1 січня посадові оклади чиновників зростуть на 9%.