Після новорічних свят у Києві вивезли на переробку 250 тонн скла

Контейнери для сміття Фото КМДА

У порівнянні з минулим роком, статистика виросла на 32%

За період новорічних свят, з 31 грудня по 12 січня, комунальники "Київкомунсервіс" з контейнерів для скла зібрали сміття на 250 тонн. Цьогорічна статистика, у порівнянні з минулим роком, зросла на 32%, повідомляє "Вечірній Київ".

За останні 2,5 роки в усіх районах Києва розмістили майже тисячу контейнерів різних кольорів: зеленого кольору – для скла, жовтого – для пластику і синього – для паперу. Нині контейнерів для скла у столиці – 448 одиниць та 2500 контейнерів-сіток для склобою.

Відтак, за новорічні свята, з 31 грудня по 12 січня, комунальники "Київкомунсервіс" з контейнерів для скла зібрали сміття на 250 тонн. У порівнянні з минулим роком, статистика виросла на 32%.

"За останні 12 днів зібрали та вивезли на перероблювання 250 тонн склобою, це приблизно як 12 сміттєвозів. Динаміка у порівнянні з минулим роком дуже непогана, на 32% більше. Тобто навіть у свята кияни відповідально ставились до сортування і відносили скляну тару в потрібні контейнери", – розповів заступник голови Київської міської державної адміністрації Петро Пантелеєв.

Як зазначають у "Київкомунсервісі", додатковий обсяг вивезення під час святкування Нового року становив 4109 м куб. (понад 800 тонн) або майже на 15% більше, ніж передбачено на ці дні в штатному режимі роботи, що в грошовому еквіваленті становить понад 500 тис. грн додаткових витрат.

Сьогодні КП "Київкомунсервіс" працює за договором із переробним підприємством у Гостомелі, а це означає, що відсортоване скло точно не поїде на полігони.

Новини за темою: Зеленському пропонують збільшити штрафи за сміття. Петиція вже набрала 25 тис. підписів

Нагадаємо, в додатку "Київ Цифровий" є можливість отримати талони на вивезення габаритного сміття. У такий спосіб міська влада хоче максимально спростити процес отримання талонів та запобігти хаотичному засміченню територій.