Помер 72-річний французький шоумен і телеведучий Ігор Богданофф

Фото з відкритих джерел

Його брат-близнюк Гришка Богданофф помер 28 грудня

Телеведучий Ігор Богданофф помер у віці 72 років в одній з лікарень Парижа. Сім'я не розкриває причини смерті. Про це пише "Медуза".

Як повідомляється, смерть телеведучого підтвердив агент. Сім'я не стала розкривати причини смерті. За даними BFMTV, брати були госпіталізовані після зараження коронавірусом. Його брат-близнюк Гришка Богданофф помер 28 грудня.

Брати Богданофф народилися в родині російського художника Юрія Богданова та австрійської аристократки Марії Коловрат-Краківської в 1949 році. Їх справжні імена - ігор і Григорій.

Брати-близнюки стали відомі завдяки своїй зовнішності, а також як ведучі науково-популярної програми "Час X" і автори книг, присвячених науці. Деякі їхні виступи та публікації критикувалися науковим співтовариством. Національний комітет наукових досліджень з математики та теоретичної фізики визнав, що докторські дисертації братів не становлять наукової цінності.

Новини за темою: У 2021 році від коронавірусу померло майже удвічі більше людей, аніж у 2020, - ВООЗ

Нагадаємо, у п'ятницю, 31 грудня в Лос-Анджелесі у віці 99 років померла шестиразова володарка телевізійної премії "Еммі" американська актриса Бетті Уайт. Столітній ювілей актриса і телеведуча повинна була відзначити 17 січня.