Постійно увімкнені фари і штраф за літню гуму взимку: В Україні хочуть змінити правила дорожнього руху

Водіїв автомобілів на механіці хочуть зобов'язати під час їзди вмикати денні ходові вогні, а при їх відсутності – ближнє світло фар

Ілюстроване фото Фото з відкритих джерел

В Україні можуть змінити правила дорожнього руху. Відповідний проєкт постанови Кабінету міністрів України "Про внесення змін до правил дорожнього руху" оприлюднило Міністерство внутрішніх справ. 

Згідно з проєктом постанови, в Україні можуть ввести штрафи за їзду на літній шині взимку.

"Забороняється експлуатація транспортних засобів згідно із законодавством при наявності таких технічних несправностей і невідповідності наступним вимогам: з 1 жовтня по 31 березня на транспортний засіб встановлені літні шини", - йдеться в документі.

Крім того, водіїв автомобілів на механіці хочуть зобов'язати під час їзди вмикати денні ходові вогні, а при їх відсутності – ближнє світло фар.

Новини за темою: Нові позначки і зміни у складанні іспитів в автошколі: Що зміниться у правилах видачі водійських прав в Україні

Нагадаємо, з 28 грудня 2021 року в Україні почали видавати водійські посвідчення, які обмежують права деяких автомобілістів. Відтепер українці, які навчалися керувати автомобілем з автоматичною коробкою передач, не матимуть права сідати за кермо машин з "механікою". Відповідну позначку міститимуть всі водійські посвідчення.