Правоохоронцям не слід розраховувати на суттєве підвищення заробітних плат, - експерт

Як зауважив експерт, з огляду на ті завдання та складнощі, з якими стикаються поліціянти, їхня заробітна плата має бути набагато вищою

pnk.tv

У 2022 році правоохоронцям не слід розраховувати на суттєве підвищення заробітних плат. Про це в ефірі "Першого Незалежного" заявив професор соціології Павло Кутуєв.

"Рядові поліціянти, яким ми телефонуємо, коли якісь негаразди в нас трапляються, вони отримують мінімальні оклади без будь-яких надбавок за складність, за шкідливість роботи... Вони отримують трохи понад десять тисяч. Там щось пропонують трішечки підвищити, але якщо брати за базовий оклад, трохи більш як десять тисяч гривень, то це буде тисяча, півтора зростання. Зовсім несуттєве підвищення, з огляду на ті завдання та ті складнощі, з якими стикаються поліціянти", - розповів Кутуєв.

Новини за темою: "Це абсолютна профанація": Експерт розповів, чому медпрацівникам не слід очікувати на підвищення зарплат

Нагадаємо, нещодавно міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський анонсував підвищення зарплат правоохоронцям з лютого 2022 року. За його словами, через те, що в бюджетах на останні два роки не було закладено коштів на підвищення грошового забезпечення, а доплати відбувались точково, користуючись з "ковідного" фонду, держбюджет на 2022 рік передбачає виділення на зарплати правоохоронцям 2,8 млрд грн. З них 1 млрд грн отримає Нацполіція.