Правоохоронцям підвищать зарплати з лютого 2022 року, - Монастирський

Очільник МВС зауважив, що підвищення виплат стосується не тільки поліцейських, а й рятувальників, прикордонників, нацгвардійців, працівників міграційної служби

Міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський

Фото з відкритих джерел

Міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський анонсував підвищення зарплат правоохоронцям з лютого 2022 року. Про це він написав у Facebook.

За словами міністра, через те, що в бюджетах на останні два роки не було закладено коштів на підвищення грошового забезпечення, а доплати відбувались точково, за рахунок "ковідного" фонду, держбюджет на 2022 рік передбачає виділення на зарплати правоохоронцям 2,8 млрд грн. З них 1 млрд грн отримає Нацполіція.

"Президент доручив уряду збільшити зарплати працівникам системи МВС усіх категорій на 10% уже з 1 лютого", - написав Монастирський.

Новини за темою: Монастирський закликав Верховну Раду запровадити покарання за образу поліцейських

Також очільник МВС зауважив, що підвищення виплат стосується не тільки поліцейських, а й рятувальників, прикордонників, нацгвардійців, працівників міграційної служби.

"Наголошу, кошти для такого підвищення заробітних плат нам вдалось отримати завдяки спецоперації "Акциз". Її за моїм дорученням розпочато проти нелегальної реалізації підакцизних товарів з 1 листопада минулого року", - написав керівник відомства.

Він додав, що за листопад-грудень 2021 року це забезпечило надходження додаткових 2,3 млрд грн.

За словами Монастирського, з лютого 2022 року буде відновлено право поліцейських та рятувальників на пільговий фінансовий лізинг на житло.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський підписав Указ № 688/2021 "Про додаткові заходи із забезпечення соціальних гарантій військовослужбовців Збройних сил України". Таким чином, мінімальна зарплата військових становитиме 14 352 гривні.