Протягом новорічних свят поліція посилить контроль на дорогах

Фото з відкритих джерел

Патрулі виявлятимуть п'яних водіїв, надаватимуть допомогу у разі погіршення погодних умов і забезпечуватимуть супровід організованих груп дітей

На період новорічних свят буде посилено контроль на дорогах, зокрема, патрулі стежитимуть за дотриманням правил дорожнього руху. Про це повідомила пресслужба Національної поліції України.

Згідно з повідомленням, протягом новорічно-різдвяних свят правоохоронці контролюватимуть утримання дорожньої мережі, забезпечуватимуть супровід організованих груп дітей, надаватимуть допомогу водіям у разі погіршення погодних умов, посилять контроль за безпекою на дорогах, а також, виявлятимуть водіїв у стані алкогольного сп'яніння.

"Святкові дні ми повинні посилено стежити за безпекою дорожнього руху, адже всі профілактичні заходи спрямовані на недопущення дорожньо-транспортних пригод та запобігати травмуванню і загибелі людей", - наголосив очільник Нацполіції Ігор Клименко.

Новини за темою: Новорічні та різдвяні свята у Києві: Де цікаво провести час

Нагадаємо, в Києві у ніч з 31 грудня 2021 року на 1 січня 2022 року продовжать роботу громадського транспорту. Метро та міський наземний пасажирський транспорт працюватиме на дві години довше, а фунікулер - цілодобово.