Резніков цього тижня планує три зустрічі з європейськими міністрами оборони

Міністр оборони України Олексій Резніков

Фото з відкритих джерел

Україна веде інтенсивний діалог з міжнародними партнерами щодо підтримки у сфері безпеки та оборони

Україна у зв’язку з військовою загрозою з боку РФ веде інтенсивний діалог з міжнародними партнерами щодо підтримки у сфері безпеки та оборони, в рамках якого цього тижня заплановано ще три зустрічі з європейськими міністрами оборони. Про це повідомив міністр оборони України Олексій Резніков в інтерв’ю ArmyInform.

Міністр нагадав, що нещодавно здійснив робочі візити до США та Ізраїлю, де спілкувався з міністрами оборони та іншими високопосадовцями, які відповідають за безпековий сектор. Також була особиста зустріч з міністром оборони Великої Британії та комбінований діалог з канадськими колегами. Крім того, відбулися зустрічі з очільниками дипломатичних представництв ЄС, США, Франції, Туреччини в Україні, зазначив Резніков.

"Цього тижня заплановано ще три зустрічі з європейськими міністрами-колегами. Тобто діалог дуже інтенсивний", - наголосив міністр.

За словами Резнікова, на зустрічах з міжнародними партнерами йдеться і про стратегічні речі, і про швидкі, конкретні, наочні кроки, які демонструють, що Україна не сама.

"На днях ЄС ухвалив рішення про виділення 31 млн євро на потреби оборони України. Це перший прецедент і гарний сигнал. З Британією підписано угоду про кредит на 1,7 млрд фунтів, які будуть спрямовані на розвиток спроможностей ВМСУ. Це і будівництво двох морських баз - у Бердянську й Очакові, це і нові ракетні катери. Також працюємо над важливим компонентом щодо ракетної зброї. Зараз переходимо до наповнення змістом Рамкової угоди із США. Є динаміка по різних напрямках. Зокрема, минулого тижня фахівці з питань оцінки системи ППО США працювали в Повітряних силах ЗСУ", - зазначив Резніков.

Новини за темою: Резніков закликає США, Канаду та Британію направити своїх військових ближче до кордону з РФ

Нагадаємо, міністр оборони Олексій Резніков назвав фактори, які можуть знизити загрозу вторгнення Росії в Україну.