Rolls-Royce заявив про рекордні за 117 років продажі на тлі пандемії

Rolls-Royce Sweptail. Фото: twitter.com/datukhensem

У 2021 році компанія продала 5586 автомобілів класу "люкс"

Британська компанія з виробництва автомобілів преміумкласу Rolls-Royce Motor Cars заявила про рекордні на тлі пандемії продажі за всі 117 років існування компанії. Про це повідомляє The Guardian.

За даними компанії, у 2021 році вона продала 5586 автомобілів класу "люкс".

Виконавчий директор компанії Торстен Мюллер-Отвос зазначив, що під час пандемії клієнти, середній вік яких становив 43 роки, усвідомлювали скороминущість життя.

"Багато людей були свідками того, як у їхній громаді люди помирали від COVID-19, і це змусило їх замислитися, що життя може бути коротким і жити треба зараз, а не відкладати все на потім", - заявив він.

Крім того, за його словами, пандемія обмежила можливість для багатих споживачів витрачати свої гроші деінде.

"Значною мірою завдяки коронавірусу бізнес у luxury-сегменті процвітає в усьому світі. Люди не могли багато подорожувати, інвестувати багато в luxury-послуги, і мали досить багато грошей, щоб витрачати на предмети розкоші", - зазначив Мюллер-Отвос.

Директор компанії також зауважив, що торік жоден інший виробник не продав більше автомобілів вартістю понад 250 тис. євро, ніж Rolls-Royce.

Новини за темою: Tesla продала за рік рекордну кількість електромобілів

Як повідомлялося раніше, за даними Стокгольмського міжнародного інституту досліджень проблем світу (SIPRI), обсяг продажів озброєнь та військових послуг 100 найбільших військово-промислових компаній світу у 2020 році збільшився на 1,3% у порівнянні з 2019 роком та становив $531 млрд.