Росія почала навчання біля кордонів з Україною

Фото з відкритих джерел

Головним акцентом навчань буде виконання контрольних стрільб, організація маршів та обладнання опорних пунктів

Російська Федерація почала навчання зі стрільбами в прикордонних з Україною регіонах. У них задіяно близько 3 000 військових і важка техніка. Про це повідомляє "Інтерфакс".

Зазначається, що навчання зі стрільбами почалися на полігонах у Воронезькій, Бєлгородській, Брянській і Смоленській областях. У маневрах задіяно близько 300 одиниць військової техніки, в тому числі танки Т-72Б3, бойові машини піхоти БМП-2, а також штатне стрілецьке озброєння.

Також повідомляється, що головним акцентом навчань буде виконання контрольних стрільб, організація маршів та обладнання опорних пунктів.

"Кожен підрозділ завершить маневри проведенням навчального бою з етапом бойової стрільби, в ході якого екіпажі бронемашин БМП-2 і танків Т-72Б3 покажуть навички спільних дій і вразять мішені, що імітують техніки і живу силу умовного противника на дальностях до 1,2 тисячі м", - йдеться в повідомленні Західного військового округу.

Новини за темою: Канада розглядає можливості надання Україні зброї через загрозу вторгнення РФ

Нагадаємо, Сполучені Штати Америки під час перемовин у Женеві пригрозили Росії жорсткими санкціями у разі повномасштабного вторгнення в Україну. Передбачається, що Вашингтон може ухвалити фінансові обмеження.