Новини » Суспільство Читать эту новость на русском

Штам Omicron: У МЗС не радять українцям подорожувати до семи африканських країн

Також у МЗС рекомендують стежити за повідомленнями авіаперевізників у зв’язку із можливими змінами рейсів і запровадженнями додаткових протиепідемічних заходів

Фото з відкритих джерел

Міністерство закордонних справ рекомендує громадянам України утриматися від поїздок до Південно-Африканської Республіки, Ботсвани, Есватіні, Лесото, Мозамбіку, Намібії та Зімбабве через поширення нового штаму коронавірусу Omicron. Про це повіжомляє прес-служба МЗС.

“Українці, які наразі перебувають на території зазначених країн, мають чітко дотримуватися протиепідемічних вимог, невідкладно звертатися до місцевих медичних закладів у разі появи симптомів захворювання, бути готовими до додаткових карантинних обмежень після прибуття до України”, - ідеться у повідомленні.

Також у МЗС рекомендують стежити за повідомленнями авіаперевізників у зв’язку із можливими змінами рейсів і запровадженнями додаткових протиепідемічних заходів.

Новини за темою: У світі не зафіксовано жодного випадку смерті від штаму коронавірусу "Омікрон", - ВООЗ

У Посольстві України в ПАР відкрили цілодобову гарячу лінію для надання консульської допомоги: +27 681 987 112. Електронна пошта: [email protected]

Українські громадяни також можуть звернутися за допомогою на гарячу лінію МЗС України: +38 044 238 1657. Електронна пошта: [email protected].

Нагадаємо, новий штам коронавірусу, який викликав занепокоєння Всесвітньої організації охорони здоров'я, вже виявили в Бельгії, Італії, ЧехіїВеликобританії, Німеччині та Австралії.

Випадки зараження також зафіксували в Ізраїлі, крім того, у країні закрили кордони для іноземних громадян.