Співачка-трансгендер Зіанджа не робила операцію зі зміни статі

Фото з відкритих джерел

Учасниця шоу "Голос країни" не робила операцію зі зміни статі, але мовчала про це за порадою PR-менеджера

Співачка-трансгендер Zi Faamelu спростувала чутки про зміну статі. Про це вона написала на своїй сторінці в Instagram.

Артистка, раніше відома публіці під ім'ям Борис Апрєль, а потім Зіанджа, заявила, що не вдавалася до операції зі зміни статі, і в неї залишилися чоловічі геніталії.

За словами зірки, у 2014 році вона зробила камінгаут як трансгендерна дівчина, проте ЗМІ все перекрутили.

"Я не робила операцію зі зміни статі. Я ніколи прямо про це не заявляла. У своїй заяві 2014 року я сказала, що "наважилася на це", маючи на увазі камінгаут як трансгендерна дівчина. Українська преса та ТБ все перекрутили та доповідали: нібито "для народу так буде зрозуміліше". Гучні заголовки = більше шуму, більше кліків за посиланнями = більше грошей. Я послухалася поради PR-менеджера заплющити на це очі і не стала сперечатися...", - написала співачка.

Zi Faamelu стверджує, що на її імені "хотіли нажитися і використовувати як гучний скандал".

"Тому я рідко давала інтерв'ю в СНД. Усі хочуть бруду, відрізані яйця, страждання. Так, у мене залишився член між ніг! Так, я можу мати власних дітей, якщо захочу! Так, я повноцінна жінка", - наголосила виконавиця.

Новини за темою: У парламент Німеччини вперше увійде жінка-трансгендер

Також екс-Зіанджа розповіла, що через трансгендерність її кар'єра після "Голосу країни" пішла на спад.

"Я стукала і перед моїм носом всюди зачиняли двері, посилаючись на мою трансендерність і все-таки неготовність до цього публіки. Як приклад, відразу після мого виходу з проекту на мене вийшла дистриб'юторська компанія, президент якої почав вимагати від мене нового матеріалу, не вкладаючи ні гроша, погрожуючи контрактом, який я підписала перед виходом на сцену "Голосу Країні". Він давав мені зрозуміти, що володіє мною і будь-який мій крок незгоди може викликати бурю у вигляді суду та розбирань. Сивий дядько, який за все своє життя не написав жодної пісні і ніколи не сприяв розвитку моєї кар'єри, буде говорити мені, що робити?" – обурилася артистка.

Наразі контракт анульований, і Зі Фамелу сподівається на новий зліт своєї творчості.

Новини за темою: У Швеції посаду міністра вперше отримала жінка-трансгендер

Нагадаємо, перша леді Франції Бріжит Макрон подала до суду через поширення у соцмережах конспірологічної теорії, прихильники якої стверджують, що насправді вона народилася чоловіком і є трансгендером.

Найчастіше цю теорію поширюють акаунти, які виступають проти президента Франції Еманнюеля Макрона, а також ультраправі і антивакцинаторські групи.