Стало відомо, чи пустять до ЄС із курсом CoronaVac та бустером Pfizer

Дія сертифікату після бустерного щеплення – 270 днів (9 місяців)

Фото з відкритих джерел

Українцям із курсом CoronaVac та бустером Pfizer можна подорожувати до країн, які не визнають вакцинацію Coronavac. У міжнародному сертифікаті відображатиметься остання отримана вакцина. Про це повідомляє Helsi.me.

"Якщо ви отримали перші два щеплення вакциною Coronavac, а бустерну дозу – Comirnaty від Pfizer-BioNTech, то в сертифікаті буде відображена назва Comirnaty. Такий сертифікат дає право в’їзду до тих країн, де приймають сертифікати про щеплення Comirnaty від Pfizer", - йдеться в повідомленні. 

Зазначається, що дія сертифікату після бустерного щеплення – 270 днів (9 місяців).

Нагадаємо, нещодавно головний державний санітарний лікар України Ігор Кузін повідомив, що ефективність вакцинації після бустерної дози Pfizer при проведенні базового щеплення CoronaVac становить до 95%. Також головний санлікар зауважив, що після проведення бустерного щеплення не зареєстровано збільшення кількості побічних ефектів. 

Новини за темою: За якої умови українцям можуть відмовити у бустерній дозі: Кузін відповів

Також нещодавно повідомлялося, що наприкінці січня в Україні почнуть видавати нові COVID-сертифікати після бустерної дози. Згенерувати новий COVID-сертифікат можна буде в "Дії".