Ставнійчук: Люди готові брати мікрокредити під великі відсотки, аби дожити до зарплати

Як зазначила член Венеційської комісії, Володимиру Зеленському на екваторі президентства потрібно серйозно підійти до цієї проблеми

pnk.tv

У нинішніх реаліях українці беруть мікрокредити під великі відсотки, аби просто дожити до зарплати. Це свідчить про погіршення життя громадян країни. Про це повідомила член Венеційської комісії (2009 - 2013 рр.) Марина Ставнійчук.

"Така тенденція свідчить про одне, що люди стали жити набагато гірше, що вони готові навіть під великі відсотки брати ці "швидкі гроші", щоб дожити до зарплати, когось пролікувати, вирішити щось невідкладне у своєму житті. І це насправді свідчення зовсім не розвитку економіки", - сказала Ставнійчук.

Як зазначила член Венеційської комісії, Володимиру Зеленському на екваторі президентства потрібно серйозно підійти до цієї проблеми.

"Якщо він (Зеленський, - ред.) розглядає для себе можливість йти або не йти на другий термін (відповіді від президента ми ще не почули), якщо він розглядає можливість хоча б завершити свій термін, то він повинен чітко розуміти, що президент країни сказав - зробив. От тоді це справжній президент. Більше того, не просто сказав, а сказав відповідально і справедливо перед суспільством", - зазначила вона.

Новини за темою: "Поки що не прийняв рішення": Зеленський щодо другого терміну президентства

Нещодавно повідомлялося, що українці за перші три квартали поточного року набрали кредитів у різних мікрофінансових організаціях на майже 49 мільярдів гривень. Ця сума вже на 261 млн грн більше, ніж за весь минулий рік.