Підвищення скасовується? Кличко анонсував виділення перевізникам дотації на компенсацію вартості проїзду

Фото з відкритих джерел

Питання про виділення додаткових коштів столична влада розглядатиме 7 грудня

Транспортним підприємствам Києва виділять з міського бюджету дотацію у розмірі 500 млн грн для стримування тарифів на проїзд у комунальному транспорті. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко під час засідання Київради у четвер, 2 грудня, повідомляє КМДА.

"Київрада на наступному засіданні 7 грудня розгляне питання про виділення додаткових коштів "Київпастрансу" та "Київському метрополітену" – дотацію 500 мільйонів гривень на тариф на проїзд у комунальному транспорті", - сказав Віталій Кличко.

Окрім цього, на засіданні 7 грудня у Київраді розглядатимуть проект рішення про зміни до Програми економічного і соціального розвитку та бюджету міста на 2021 рік.

"Йдеться про наповнення статутного капіталу "Київтеплоенерго". Згідно з нашим рішенням, аби не піднімати тарифів на опалення і гарячу воду для киян, ми з вами виділили загалом 2 мільярди гривень. 400 мільйонів перерахували попередніми рішеннями. Тепер йдеться про 1,6 мільярда", - розповів мер столиці.

Новини за темою: У Києві зростуть тарифи на проїзд у таксі: Коли та на скільки

Нагадаємо, 16 листопада у прес-службі КМДА заявили, що вартість проїзду в усіх видах міського транспорту підвищать з 8 до 20 грн.

Трохи згодом мер столиці Віталій Кличко заявив, що у Києві не будуть підвищувати ціни на проїзд у комунальному транспорті щонайменше до кінця опалювального сезону. Мер Києва переконував, що столиця вимушена згодом підвищити вартість проїзду, бо відбулося значне зростання цін на енергоносії, що є головною складовою вартості тарифу.