Новини » Суспільство Читать эту новость на русском

Суд почав розглядати позов головреда "Страни" Гужви до Зеленського. СБУ не змогла надати докази

Ігор Гужва. Фото: Ратинський В'ячеслав/УНІАН

У понеділок, 29 листопада, Верховний суд під головуванням судді Олени Калашникової почав розглядати позов головного редактора "Страни" Ігоря Гужви до Президента України Володимира Зеленського про визнання незаконним указу про санкції. Від відповідача були присутні дві людини-представники офісу президента та Служби безпеки України.

Засідання обернулося ганьбою для влади.

Запинаючись і риючись в паперах, есбеушник заявив, що не має матеріалів по доказовій базі, на підставі якої проти Ігоря Гужви були введені санкції. І попросив суд дати йому ще час, щоб все-таки отримати документи від департаментів своєї служби.

"Тобто санкції введені були більше трьох місяців тому. Майже місяць тому суд прийняв позов до розгляду. І за цей час в СБУ не змогли зібрати і віддати своєму представнику хоч якісь папірці в обґрунтування санкцій проти Мене і "Страни". І це не дивно. "Страна" вже говорила з учасниками засідання РНБО 20 серпня, і вони підтвердили, що ніяких доказів щодо санкцій проти нас пред'явлено не було. І тепер СБУ просто гарячково намагається хоч щось склеїти", - прокоментував те, що відбувається Ігор Гужва.

Наступне засідання призначено на 20 грудня.

Нагадаємо, у п'ятницю, 20 серпня, відбулося засідання РНБО, за результатами якого Радбез ввів незаконні санкції проти Ігоря Гужви і компаній-видавців "Страни".