Сили територіальної оборони доповнять 4 регіональні управління та 25 бригад

Фото з відкритих джерел

Бригади буде дислоковано у кожному обласному центрі України та у Києві

Найближчим часом ЗСУ завершать формування та комплектування 4 регіональних управлінь та 25 бригад Сил територіальної оборони. Про це повідомляється на сайті Міністерства оборони України.

"Формування Сил ТРО ЗСУ вже триває повним ходом... Найближчим часом буде завершено формування та комплектування чотирьох регіональних управлінь та 25 бригад Сил ТРЗ ЗС України", - зазначив бригадний генерал Юрій Галушкін, командувач Силами територіальної оборони ЗСУ.

Бригади буде дислоковано у кожному обласному центрі України та у Києві, до їх складу входитимуть від 4 до 10 окремих батальйонів, які розміщені у кожному районі згідно з адміністративним розподілом території України. Бригади та батальйони у мирний час у штаті налічуватимуть 10 тисяч військовослужбовців.

Це організаційні осередки, які здатні розгорнути та забезпечити зброєю та матеріально-технічним забезпеченням підрозділи до штату воєнного часу.

За словами Юрія Галушкіна, за короткий проміжок часу сили тероборони зможуть наростити чисельність кількох сотень тисяч резервістів.

"Найближча мета - сформувати резерв ТРО на посади за штатом військового часу, надалі - мати бригади і батальйони, здатні швидко укомплектуватися своїми резервістами, привести себе в бойову готовність і приступити до виконання завдань. Організовувати підготовку резервістів будуть батальйони та бригади Сил ТРО ресурсів місцевих адміністрацій на полігонах ЗСУ та на виділених ділянках місцевості в районі чи області", - підсумував Галушкін.

Новини за темою: Стало відомо, кого залучатимуть для тероборони в Україні

Нагадаємо, 29 червня парламентарі ухвалили за основу законопроєкт № 5557 "Про національний спротив", поданий президентом Володимиром Зеленським наприкінці травня. 13 липня народні депутати прийняли в другому читанні законопроєкт про створення в Україні територіальної оборони.

Зазначимо, що в Україні 49% чоловіків готові взяти участь в територіальній обороні. Водночас серед жінок таких лише 18%.