Тіна Кароль повернулася на шоу "Голос країни-12" після сварки із продюсером

Тіна Кароль. Фото: Tochka.net

Артистка стала запрошеним гостем на зйомках

Нещодавно стали відомі імена нових наставників шоу "Голос країни-12", і співачки Тіни Кароль у цьому списку не виявилося. Проте артистка стала запрошеним гостем на зйомках 12-го сезону. Відповідний пост оприлюднив продюсер Володимир Завадюк.

Вона прийшла підтримати одну з учасниць та виступила разом із нею на сцені. Про повернення екстренерки повідомив продюсер Володимир Завадюк. Він також опублікував спільне фото з Тіною у своєму Instagram та написав про примирення після сварки. Для цього продюсер використав промовисті емодзі. Хоч іноді буває "гроза", але між нами завжди є "мир", - написав він.

"Зустрілися сьогодні на тому ж місці, в особливий час, в гримерці. Під час зйомок нового сезону "Голосу країни". Дякую, Тіно, що прийшла підтримати талановиту учасницю, яка написала її пісню. Це буде неймовірний сезон. Тому що так звучить твоя країна!" – підписав знімок Завадюк.

Ведучий "Голосу" Юрій Горбунов також розповів про повернення Кароль на проект та показав спільний кадр із нею. "Несподівана гостя на зйомках "Голосу", - говориться у підписі до фото.

Виконавиця вирішила залишити суддівське крісло, бо "не готова брати участь в інтригах та хайпі". "За 9 років я бачила в проекті "Голос" три продюсерські команди. Третя вимагає трохи більше інтриг та хайпу. А я в інтригах та хайпі не готова брати участь, я таки можу дати трохи більше професіоналізму та якості, тому прямо сказала – вам треба звертатися до інших героїв", - висловилася вона із цього приводу. На своє місце знаменитість запропонувала іншу кандидатуру – фронтвумен гурту The Hardkiss Юлію Саніну. Однак цього не сталося.

Новини за темою: Зірка "Людини-павука" здивував перетворенням, схуднувши на 50 кг

Нагадаємо, раніше через раптове погіршення стану здоров'я співачка Надя Дорофєєва потрапила до лікарні в Єгипті перед виходом на сцену.