Цьогоріч має розпочатися модернізація міжнародних автомобільних пунктів пропуску, – Шмигаль

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль Урядовий портал

За словами прем'єр-міністра, проходження кордону повинно стати максимально швидким і зручним для громадян та бізнесу

У межах програми "Велике будівництво" цього року має розпочатися перетворення міжнародних автомобільних пунктів пропуску на сучасні об'єкти з комфортними зонами очікування. Про це сьогодні, 13 січня, під час наради з питань модернізації міжнародних автомобільних пунктів пропуску через державний кордон заявив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль, повідомляє "Урядовий портал".

"Проходження кордону повинно стати максимально швидким і зручним для громадян та бізнесу, адже це обличчя нашої держави", – зауважив прем'єр-міністр.

Під час наради Денис Шмигаль дав завдання Міністерству інфраструктури спільно з Міністерством фінансів та Міністерством юстиції напрацювати ефективні механізми, які дозволять цього року реалізувати масштабний проєкт з модернізації міжнародних автомобільних пунктів пропуску на державному кордоні.

У нараді взяли участь міністр інфраструктури Олександр Кубраков, міністр юстиції Денис Малюська, представники Міністерства фінансів, Державної прикордонної служби та Державної митної служби.

Новини за темою: Платні дороги в Україні: Якою буде ціна за кілометр "концесійного" автобану

Нагадаємо, прем'єр-міністр України Денис Шмигаль анонсував запуск системи для онлайн-бронювання дозволів "Шлях" та програми "єКордон". Також окремим проєктом стане запуск інформаційно-аналітичної системи "єПасажир" з міжобласних пасажирських перевезень.