Тисяча за вакцинацію: Два банки почали видавати пластикові картки "єПідтримка"

Фото з відкритих джерел

Отримати картки вже сьогодні можна в "Альфа-Банку", а від завтра в "Монобанк"

Українці, які пройшли повний курс вакцинації від коронавірусу та оформили віртуальну картку "єПідтримка", можуть отримати пластиковий варіант. "Альфа-Банк" та "Монобанк" вже почали видавати такі картки. Про це повідомили пресслужба "Альфа-Банку" та співзасновник "Монобанк" Олег Гороховський в Telegram.

"З 10 січня у відділеннях "Альфа-Банку" можна отримати пластикові банківські картки для виплат 1000 гривень за програмою "єПідтримка", - заявили у фінустанові.

Так, карта буде видаватися новим клієнтам, яким було недоступне оформлення цифрової картки. Для цього необхідно з паспортом та ІПН звернутися до будь-якого відділення банку.

Разом з тим існуючі клієнти банку, які вже мають цифрову картку для виплат, можуть отримати пластикову картку на початку лютого, дистанційно замовивши доставку "Новою поштою", або звернувшись безпосередньо до відділення.

Для того, щоб отримати пластикову картку в "Альфа-Банк" необхідно:

  • оформити картку у відділенні банку;
  • для отримання грошей необхідно завантажити додаток "Дія" та у розділі "Послуги" вибрати "єПідтримка", надіслати заявку на отримання коштів та обрати картку "Альфа-Банку";
  • після вибору картки в "Дії", гроші перераховується відразу ж на рахунок.

Водночас клієнти "Монобанку" зможуть оформити карту з 11 січня. Громадяни, які оформили картку "єПідтримка", також можуть замовити її з доставкою на відділення "Нової Пошти".

Алгоритм отримання пластикової картки в "Монобанк":

  • в останній версії додатку зайти до своєї карти "єПідтримка";
  • висунути карту "свайпом" вліво і у меню вибрати "Випустити пластикову картку";
  • випуск картки безкоштовний, але необхідно сплатити тариф за доставку картки "Новою Поштою" - 50 грн.

Новини за темою: "Тисяча за вакцинацію": У Мінекономіки розповіли, скільки та на що найбільше витратили українці

Нагадаємо, у Національному агентстві з питань запобігання корупції (НАЗК) відповіли, чи потрібно декларувати "ковідну тисячу", яку виплачують українцям за проходження повного курсу вакцинації від COVID-19.