Тисяча за вакцинацію: Скільки українців вже скористалися пропозицією

Загалом 6,6 млн громадян України відкрили спеціальні рахунки в банках

Фото з відкритих джерел

Вже 5,5 млн українців скористалися пропозицією отримати виплати за повну вакцинацію проти COVID-19. Про це повідомили в Офісі президента. 

"На сьогодні вже понад 5,5 млн вакцинованих українців подали заяву на отримання 1 тис. грн від держави в межах програми "єПідтримка". Загалом 6,6 млн громадян України відкрили спеціальні рахунки в банках", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що через "Ощадбанк" на спецрахунки українців переказано понад 3,6 млрд грн, з яких громадяни вже витратили понад 365 млн грн. 35% з цих коштів українці витратили на книжкову продукцію, 32% – на відвідання кінотеатрів, 11% – на залізничні перевезення і 10% – на інші напрямки.

Новини за темою: Програма "єПідтримка" стимулює людей користуватися культурними послугами, - Ткаченко

Нагадаємо, з 19 грудня Україні стартував прийом заявок від повністю вакцинованих від COVID-19 громадян на отримання тисячі гривень. Він триватиме до 29 грудня включно. Щоб подати заявку на виплату, потрібно оформити спеціальну картку "єПідтримка" в одному з банків-партнерів, після чого авторизуватися й оновити застосунок "Дія" до останньої версії.