У Черкасах через повідомлення про мінування школярів можуть перевести на дистанційне навчання

Мер Черкас Анатолій Бондаренко Фото з відкритих джерел

Дітей переведуть на дистанційне навчання, якщо повідомлення про мінування будуть надходити знову

У Черкасах школярів можуть перевести на дистанційне навчання, якщо будуть продовжувати надходити повідомлення про мінування навчальних закладів. Про це заявив мер міста Анатолій Бондаренко.

"Декілька днів підряд надходять повідомлення про замінування всіх шкіл міста. І сьогодні ми знов змушені відпустити дітей додому, тому що повинні обстежити всі школи, аби не наражати на небезпеку дітей та вчителів. Якщо така ситуація повторюватиметься, ми будемо змушені перейти на дистанційне навчання. Адже батьки змушені кидати роботу і забирати дітей додому, втрачаючи час", – сказав Анатолій Бондаренко.

Новини за темою: Масові "мінування" в Україні: В Харкові за добу перевірили 234 об'єкти

Нагадаємо, нещодавно голова Національної поліції України Ігор Клименко заявив, що за добу до Національної поліції надійшло 9 неправдивих повідомлень про замінування 600 об'єктів у різних містах України. Як зазначив Клименко, правоохоронці реагують на кожне повідомлення про замінування, оскільки безпека громадян на першому місці.

Раніше до поліції міста Черкаси надійшло анонімне повідомлення про те, що школи міста заміновані. Слідчо-оперативні групи, вибухотехніки, кінологи, працівники Управління патрульної поліції та батальйону поліції особливого призначення перевіряли навчальні заклади, однак вибухівки не знайшли.