У Києві навесні стартує капітальний ремонт доріг: Які вулиці оновлять

Фото з відкритих джерел

У 2022 році дорожники завершать ремонтні роботи на вулицях Києва, а також плануються ремонтні роботи нових об’єктів

Цьогоріч у столиці продовжиться оновлення дорожнього фонду та розвиток міської транспортної мережі. У "Київавтодорі" готуються до дорожньо-будівельного сезону та запланували відремонтувати ряд важливих вулиць. Про це повідомляє "Вечірній Київ".

Як зазначається, у 2022 році дорожники завершать ремонтні роботи на вулицях Льва Толстого, Івана Франка, Редутній, Шумського, Кільцевій дорозі від пл. Одеської до вул. Ватутіна, проспекті Героїв Сталінграда, Новокостянтинівському шляхопроводі, двох шляхопроводах на вулиці Льва Толстого.

За інформацією "Київавтодору", плануються ремонтні роботи нових об’єктів. Так, оновлять вулиці Довженка, Митрополита Липківського, Богатирську, Татарську, Хрещатик, Кільцеву дорогу від Жулянського шляхопроводу до повороту на Вишневе, — шляхопровід на вулиці Бойчука над залізницею, два шляхопроводи на Стратегічному шосе, шляхопровід на перетині вул. Кіото, просп. Броварського і просп. Гагаріна.

Новини за темою: Через ремонт у центрі Києва рух транспорту обмежили на три тижні

Нагадаємо, зокрема, влітку 2021 року на вулиці Івана Франка у центрі Києва проводили капітальний ремонт. Рух транспорту через вулицю частково обмежували майже на два місяці — до 31 серпня.

Також із 21 червня минулого року у Подільському районі Києва на частині Андріївської вулиці перекривали рух транспорту. Майже до кінця літа там тривали ремонтні роботи. 

Загалом у 2021 році у Києві окрім капітальних, провели середні ремонти на вулицях міста. Станом на 1 листопада роботи закінчено на 60 об’єктах.