У Києві завтра можливе перекриття дороги через візит президента Азербайджану

Фото з відкритих джерел

Перекриття руху транспорту можливе в центральній частині міста та у Дарницькому районі

У Києві в п’ятницю, 14 січня, у зв’язку з візитом президента Азербайджану Ільхама Алієва можливе перекриття руху транспорту в центральній частині міста та у Дарницькому районі. Про це інформує Управління державної охорони України у своєму Facebook.

"14 січня у зв’язку з офіційним візитом до України президента Азербайджанської Республіки Ільхама Алієва можливі тимчасові обмеження дорожнього руху в центральній частині міста, а також на деяких вулицях Дарницького району", - йдеться у повідомленні.

В УДО підкреслили, що відповідно до Закону України "Про державну охорону органів державної влади України та посадових осіб", держохорона здійснюється щодо глав іноземних держав, парламентів та урядів і членів їхніх сімей, міністрів закордонних справ, керівників міжнародних організацій (інших посадових осіб міжнародних організацій), які прибувають в Україну чи перебувають на її території у складі офіційних делегацій або відвідують Україну на запрошення органів державної влади.

Новини за темою: Україна та Азербайджан домовилися про збільшення квоти на автоперевезення

Нагадаємо, раніше ми писали, що президент України Володимир Зеленський проведе офіційну зустріч із президентом Азербайджану Ільхамом Алієвим. Робочий візит президента Азербайджану до України відбудеться завтра, 14 січня.

Як повідомлялося раніше, 24 грудня 2021 року Володимир Зеленський провів телефонну розмову з Ільхамом Алієвим. Президенти обговорили актуальні питання порядку денного в контексті розвитку українсько-азербайджанського стратегічного партнерства.

Також співрозмовники приділили окрему увагу питанням організації Шостого засідання Ради президентів України та Азербайджану.