У Львівській області перевірять кисневі станції у лікарнях після вибуху в Косові

Вибух у Косівській центральній районній лікарні Фото з відкритих джерел

У Львівській області є 24 медичних заклади, які можуть надавати допомогу пацієнтам з коронавірусом

У Львівській області в лікарнях перевірять кисневе обладнання. Таке рішення ухвалили після пожежі у Косівській районній лікарні. Про це повідомляє Львівська ОДА.

"Випадок, який трапився днями на Івано-Франківщині, для нас є черговим сигналом звернути увагу на експлуатацію подібного роду обладнання, зважаючи на те, що зараз на території області це обладнання використовують в понад 20 закладах охорони здоров’я", - йдеться у повідомленні.

У Львівській області є 24 медичних заклади, які можуть надавати допомогу пацієнтам з коронавірусом. 

"Ми зобов’язали усіх керівників медичних установ провести інспектування усіх кисневих мереж на місцях. Окрім того, потрібно зробити ревізію резервних та автономних джерел електроживлення", - йдеться у повідомленні. 

Новини за темою: Пожежа в лікарні на Івано-Франківщині: Рятувальники назвали причину

Нагадаємо, у Косівській центральній районній лікарні стався вибух із подальшою пожежею. Пізніше в Державній службі України з надзвичайних ситуацій повідомили, що в палаті, де сталося загоряння, виявили тіла двох загиблих (лежачі хворі), а також постраждали чотири медичних працівники, двоє з яких перебувають у тяжкому стані й двоє - в стані середньої тяжкості. Потерпілих госпіталізували з опіками в лікарню.

Вогонь пошкодив палату, медичне обладнання та ліжка на площі 55 кв. м. До гасіння залучались 21 особа та 6 одиниць техніки, з них від ДСНС - 11 осіб та 2 одиниці техніки.

Згодом стало відомо, що кількість жертв зросла до чотирьох