У Львові медики врятували дівчинку, у якої сім років не відкривався рот

1tmolviv

Рот дитини перестав відкриватися через травму або невдалу операцію на вусі

У Львові медики врятували 11-річну дівчинку, у якої сім років не відкривався рот. Дівчинка не змогла відкрити рот після травми чи невдалої операції на вусі. Про це повідомили у Першому територіальному медичному об'єднанні Львова

"Ще в дитинстві рот Вероніки із Золочівщини перестав відкриватися. Причина тому: травма або невдала операція на вусі, яку пережила дитина. Відтоді, а це більша частина життя, 11-річна дівчинка буквально страждала. Та, як виявилося, патологію можна усунути. І це успішно зробили наші лікарі", – йдеться у повідомленні.

Дівчинці встановили діагноз – кістковий анкілоз скронево-нижньощелепного суглоба. У її суглобі зрослися кістки лицевого скелета, внаслідок чого вона не могла відкривати рот. Дівчинка протягом семи років їла лише подрібнену їжу та ледь могла вимовляти слова. 

"Перед лікарями стояло непросте завдання – усунути частину нерухомого суглоба. Зробити це вони мали у ділянці, де проходять внутрішня сонна і менінгеальна артерії. Це дуже небезпечно, адже ризик зачепити судину і спровокувати кровотечу був дуже високим. Однак наші хірурги виконали свою роботу бездоганно", – йдеться у повідомленні.

Тепер дитина проходить реабілітацію. Медики розраховують на те, що згодом дитина зможе пережовувати великі шматочки їжі та чітко вимовляти звуки.

Новини за темою: Японські лікарі прооперували серце ще не народженої дитини