У МОЗ повідомили, чи закриють школи у разі поширення "Омікрону"

Фото з відкритих джерел

За словами Ігоря Кузіна, поки що немає відомостей того, що "Омікрон" якось впливає на захворюваність серед дітей

На сьогодні перехід шкіл на дистанційне навчання у разі поширення штаму коронавірусу "Омікрон" не виглядає доцільним заходом. Все тому, що поки немає відомостей того, що "Омікрон" якось впливає на захворюваність серед дітей. Про це заявив головний санітарний лікар Ігорр Кузін в інтерв’ю "Укрінформу".

За його словами, на сьогодні у світі не спостерігається будь-який перекіс через "Омікрон" у статистиці захворюваності в бік молодшої групи населення.

"По відношенню до штаму "Дельта" були досить серйозні заяви про те, що переважно цей штам фокусується серед дитячого населення, дуже важкий перебіг. Але навіть остання хвиля не мала ці особливості в Україні", - зазначив Кузін.

Він уточнив, що по "Омікрону" поки немає таких відомостей.

"Тому закриття шкіл не виглядає доцільним. І ВООЗ, і ЮНІСЕФ підкреслюють, що дистанційна освіта не може служити повноцінним замінником звичайної освіти, до того ж вона відчутно впливає і на якість навчання, і на рівень соціалізації дитини... Закриття шкіл не виключено, але все залежить від епідемічної ситуації", - додав Кузін.

Новини за темою: Через штам "Омікрон": У світі напередодні Різдва скасували понад 2 тисячі рейсів

Нагадаємо, головний санітарний лікар України Ігор Кузін допустив посилення карантину через "Омікрон" і назвав терміни. За його словами, всі протиепідемічні заходи, такі як вакцинація, носіння масок, дистанціювання, обробка рук, також продовжать працювати проти штаму "Омікрон".