У Миколаєві влада просить правоохоронців порушити справу через знущання над орланами

фото з відкритих джерел

Правоохоронці вилучили птахів та відвезли їх до зоопарку

У Миколаєві через жорстоке поводження з орланами місцева влада просить правоохоронців відкрити кримінальну справу. Про це йдеться на сайті Миколаївської міської ради

Група людей заради власної наживи експлуатувала двох орланів-білохвостів. Вони робили це на Соборній вулиці біля головної ялинки міста. Підприємці використовували птахів для фотосесій з відвідувачами. 

Правоохоронці склали відповідний протокол 1 січня. Однак міська рада наполягає на відкритті кримінального провадження та перевірці документів на птахів і законності проведення такої діяльності. 

Згодом стало відомо, що правоохоронці конфіскували птахів та відвезли їх до зоопарку. Поліцейські склали адмінпротоколи на власників птахів. 

Новини за темою: У Житомирській області врятували рідкісного птаха, що гніздиться на Алясці

Нагадаємо, 6 серпня президент України Володимир Зеленський підписав закон про посилення відповідальності за жорстоке поводження з тваринами. Закон запроваджує адмінвідповідальність за жорстоке поводження з 14 років, а кримінальну відповідальність - з 16 років. Також передбачається позбавлення права утримувати тварин протягом п'яти років.