У поліції величезна нестача кадрів: Навантаження на поліцейських дуже високе, - Монастирський

Міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський

Фото з відкритих джерел

У поліції зараз працюють над тим, щоб поліцейських залучати до охорони об’єктів позаробочим часом

У поліції наразі дуже високе навантаження на поліцейських через нестачу кадрів. У МВС пропрацьовують можливість використання позаробочого часу поліцейського на охороні об'єктів. Про це повідомив міністр внутрішніх справ Денис Монастирський.

"У нас є ініціативи, які ми також вважаємо достойними для того, щоб розглянути, наприклад, визначити розподіл штрафів за порушення правил дорожнього руху, які надходять і оформлюють їх, як ми знаємо, Національна поліція - на можливість підвищення заробітних плат  для рядових поліцейських, зокрема поліцейських патрульної поліції.

За словами Дениса Монастирського, в поліції зараз працюють над тим, щоб поліцейських залучати до охорони об’єктів поза робочим часом.

"І крім того ще одна ініціатива - це можливість використання позаробочого часу поліцейського для того, щоб він міг отримувати можливість додаткового заробітку, наприклад, на охороні певних об'єктів. Ми зараз також працюємо над цією моделлю і за декілька тижнів також її зможемо презентувати", - розповів міністр.

Новини за темою: Супутниковий моніторинг, нові протипожежні літаки і вертольоти: Що пропонує МВС України для боротьби зі стихійним лихом і пожежами

Нагадаємо, міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський нещодавно заявив, що детінізація економіки дозволить підвищити зарплати правоохоронцям.

А на початку жовтня Денис Монастирський під час виїзного засідання фракції "Слуга народу" запропонував підвищити розмір заробітної плати для правоохоронців за рахунок вилучених з контрабанди коштів.