У Штатах дозволили ходити на роботу медикам, інфікованим коронавірусом

Фото з відкритих джерел

Цей крок є реакцією на серйозну нестачу персоналу в лікарнях

Органи охорони здоров’я Сполучених Штатів дозволили медикам, інфікованим коронавірусом, але з легкими симптомами чи без них зовсім, залишатися на роботі. Про це повідомляє The Associated Press.

Цей крок є реакцією на серйозну нестачу персоналу в лікарнях і значну кількість випадків, які спричиняє варіант "Омікрон".

У минулі вихідні органи охорони здоров’я Каліфорнії оголосили, що працівники лікарні, у яких тести позитивні, але у них немає симптомів, можуть продовжувати працювати.

Деякі лікарні в Род-Айленді та Арізоні також повідомили співробітникам, що вони можуть залишатися на роботі, якщо у них немає симптомів або вони лише легкі.

Надзвичайно заразний варіант "Омікрон" призвів до того, що кількість нових випадків COVID-19 виросла в середньому до понад 700 000 на день у США, подолавши рекорд, встановлений рік тому.

Новини за темою: "Омікрон", імовірно, спричиняє легші симптоми, ніж інші COVID-штами, – ВООЗ

Раніше повідомлялося, що інкубаційний період у разі інфікування штамом коронавірусу "Oмікрон" значно коротший, аніж у разі інфікування попередніми штамами. В середньому він становить 3 дні.