У США майже мільйон випадків COVID-19 за день

Фото з відкритих джерел

Відомо, що понад 90% нових випадків викликані поширенням "Омікрону"

У Сполучених Штатах 4 січня зафіксували 978 856 нових випадків захворювань на COVID-19 за день, що є новим рекордом серед усіх країн. Про це повідомляє Reuters.

Повідомляється, що це також удвічі більше, ніж під час попереднього піку захворюваності минулого тижня, коли в середньому фіксували близько 486 000 нових випадків на день.

Також зазначається, що кількість шпиталізацій зросла на майже 50% порівняно з попереднім тижнем і зараз перевищує 100 000 по всій країні. Окрім цього, відомо, що понад 90% нових випадків викликані поширенням "Омікрону".

ЗМІ зазначає, що ця нова хвиля пандемії може призвести не лише до скасування авіарейсів, яке спостерігається останніми днями, а й до відтермінування відкриття шкіл та установ після різдвяних канікул.

Про те, що школи залишаться зачиненими, уже заявили в Чикаго, подібні заяви роблять також адміністрації інших міст, зокрема Бостона та Лос-Анджелеса.

Новини за темою: Коронавірус не спить: Невтішний прогноз поширення штаму "Омікрон" в Україні

Раніше повідомлялося, що тисячі шкіл США відклали заплановане цього тижня повернення до класів після канікул або перейшли на дистанційне навчання на тлі поширення COVID-штаму "Омікрон"