У світі стрімко набирає популярності нова соцмережа Locket

Головною відмінністю Locket від Instagram є відсутність стрічки як такої і замість десятків друзів можна додати лише п'ять осіб зі списку контактів

TechCrunch

Лише через декілька днів після запуску застосунок Locket потрапив у світовий топ App Store. Про це пише видання TechCrunch.

Як повідомляється, Locket – соцмережа з мінімальним функціоналом, в якому акцент робиться на контент, що відображається у вікні віджету на головному екрані телефону. Головною відмінністю Locket від Instagram є відсутність стрічки як такої і замість десятків друзів можна додати лише п'ять осіб зі списку контактів.

Ідея програми була придумана Меттом Моссом, колишнім переможцем студентської стипендії на Всесвітній конференції розробників Apple і нещодавнім випускником Каліфорнійського університету в Санта-Барбарі, який створював платформу для дослідження та тестування користувачів під назвою Hawkeye Labs. Він визнає, що Locket спочатку був створений для його дівчини.

"Я зробив його як подарунок своїй дівчині на її день народження минулого літа. Вона поверталася до школи восени, тож ми збиралися розпочати стосунки на відстані. Процес отримання невеликого фото від неї на моєму домашньому екрані здавався справді привабливим. Це просто чудовий спосіб залишатися на зв’язку", – пояснив Мосс.

Новини за темою: У Швейцарії військовим заборонили користуватися месенджерами WhatsApp і Telegram
Ця ідея сподобалася їхнім друзям, і Мосс вирішив зробити сервіс доступним для всіх, розмістивши його в App Store. Додаток запустили 1 січня, і він набрав великої популярності. За два тижні з дати релізу в сервісі зареєструвалося понад два мільйони користувачів по всьому світу.

Як повідомляється, під час реєстрації досить вказати номер телефону, дозволити доступ до вашого списку контактів і камери. Після цього потрібно встановити віджет Locket на робочий стіл: якщо на нього клацнути, то можна швидко зробити нове фото і поділитися ним з друзями.

Нагадаємо, платформа з короткими відео TikTok стала найбільш відвідуваним сайтом 2021 року й обігнала пошуковик Google. Соцмережа має понад мільярд користувачів щомісяця.