У ВООЗ назвали основні групи ризику під час зараження штамом коронавірусу "Омікрон"

Невакциновані люди наражають себе на небезпеку, оскільки омікронна інфекція може призвести до серйозних ускладнень

Фото з відкритих джерел

До груп ризику під час зараження штамом коронавірусу "Омікрон" належать невакциновані, люди похилого віку, а також ті, що мають супутні захворювання. Про це повідомив директор ВООЗ з надзвичайних ситуацій Майк Раян, пише CNBC.

За словами Майка Раяна, невакциновані люди наражають себе на небезпеку, оскільки омікронна інфекція може призвести до серйозних ускладнень і, можливо, навіть до смерті. Раян зазначив, що вакциновані люди зазвичай переносять захворювання у легкій формі.

"Люди повинні справді серйозно розглянути необхідність щеплення", - наголосив Раян.

Новини за темою: Штам COVID-19 "Омікрон" занадто рано розглядати як грип, - ВООЗ

Своєю чергою глава технічної групи підрозділу надзвичайних захворювань Всесвітньої організації охорони здоров'я Марія ван Керкхове наголосила, що за даними ВООЗ, смертність під час зараження "Омікроном" збільшується з віком хворого.

"У нас також є дані з деяких країн, які показують, що люди з хоча б одним супутнім захворюванням наражаються на підвищений ризик госпіталізації та смерті", - розповіла Керкхове.

Нагадаємо, нещодавно генеральний директор компанії Pfizer Альберт Бурла заявив, що ефективна вакцина від штаму коронавірусу "Омікрон" з'явиться вже навесні 2022 року. Препарат очікується в березні.

Також нещодавно директор європейського бюро ВООЗ Ганс Клюге повідомив, що понад половина населення Європи заразиться новим штамом COVID-19 "Омікрон" у найближчі 6-8 тижнів.