Україна почала проходити пік нинішньої хвилі COVID-19, - KSE

У двох областях ліжка на понад 70% заповнені хворими з COVID-19 Фото з відкритих джерел

Зокрема, за тиждень в лікарнях кількість госпіталізованих знизилася на 14%

Керівник Центру економіки охорони здоров'я Київської школи економіки (KSE) Юрій Ганіченко заявив, що станом на кінець листопада Україна почала проходити пік нинішньої хвилі COVID-19. Зокрема, за тиждень в лікарнях кількість госпіталізованих знизилася на 14%. Про це повідомляє "РБК-Україна".

"Розвантаження медичної системи триває. У ковідних лікарнях менше і менше пацієнтів. І таке зменшення за тиждень - 14%. Більше вільних ліжок з киснем, ніж зайнятих ліжок з киснем. Але зайнятість ліжок досить велика і так само велика кількість госпіталізацій. В рамках поточної хвилі ми починаємо проходити пік", - зазначив Ганіченко.

Новини за темою: Чи виявили в Україні новий штам коронавірусу Omicron: Ляшко відповів

Зазначимо, що за минулу добу в Україні лабораторно підтвердили 10 554 випадки коронавірусної хвороби COVID-19. Також напередодні 25 318 осіб одужали. При цьому за добу зафіксували 561 летальний випадкок, спричинений ускладненнями від COVID-19.

Раніше голова комітету Верховної ради з питань здоров'я нації Михайло Радуцький заявив, що в Україні вводити обов'язкову COVID-вакцинацію всіх дорослих не планують. Вона стосуватиметься лише окремих професій.