Україна посіла друге місце серед найдоступніших гірськолижних напрямків у Європі

Фото з відкритих джерел

В Україні є більше 40 гірськолижних курортів

Серед найдешевших країн Європи для гірськолижного відпочинку цієї зими Україна посіла друге місце у рейтингу. Українські Карпати опинилися на другому місці після Угорщини. Про це повідомляє The Travel Daily.

"Оскільки багато людей хочуть виїхати за кордон після пандемії COVID-19, приємно бачити, що багато доступних і захопливих можливостей для відпочинку все ще доступні. Оскільки багато країн у списку поступово послаблюють обмеження, ясно, що ці "гарячі" точки для катання на лижах будуть популярні протягом усього зимового періоду цього року", - сказав представник компанії LuxuryHotel.com, яка проводила дослідження.

Угорщина була названа найдешевшою країною для катання на лижах. Поїздка на один із численних курортів коштує в середньому 82 євро за проїзд із Лондона і одну ніч в тризірковому готелі. Це менше, ніж половина вартості аналогічного відпочинку в Альпах.

Новини за темою: Найкращий гірськолижний курорт Карпат для новачків: Як відпочити мандрівникам у Яремчі бюджетно

Друге місце посіла Україна - лижна поїздка в цю східноєвропейську країну коштує близько 87 євро на людину в обидві сторони і одну ніч у готелі.

"В країні є понад 40 гірськолижних курортів із більш ніж 185 кілометрів лижних трас по всій країні. Тут знаходиться Буковель - найбільший гірськолижний курорт у Східній Європі, який щозими приймає більше мільйона відвідувачів", - зазначили у виданні.

На третьому місці за дешевизною гірськолижного відпочинку виявилася Болгарія. Щоб доїхати і зупинитися на ніч в тризірковому готелі в одному з гірськолижних курортів, середні витрати складають 88 євро.

Десятка найбільш недорогих напрямків Європи для гірськолижного відпочинку, включаючи авіапереліт і проживання однієї ночі в 3* готелі, виглядає так: Угорщина - 82 євро; Україна - 87 євро; Болгарія - 88 євро; Румунія - 90 євро; Словаччина - 93 євро; Чехія - 95 євро; Польща - 100 євро; Андорра - 113 євро; Греція - 127 євро; Словенія - 134 євро.

У цю вартість експерти включили вартість авіаперельоту в обидві сторони з Лондона, яка варіювалася від 22 євро до 50 євро. Для туристів з Лондона в Україну переліт обходиться в середньому в 27 євро.

Новини за темою: "Укрзалізниця" запустила новий поїзд зі Львова та Івано-Франківська в Карпати

Нагадаємо, Міністерство охорони здоров’я дало роз’яснення, як працюватимуть гірськолижні курорти України під час новорічних свят.