Україна продовжила безвізовий режим для громадян Британії

Фото з відкритих джерел

Президент Володимир Зеленський підписав указ

Президент Володимир Зеленський продовжив безвізовий режим в’їзду в Україну та транзитного проїзду через українську територію для громадян Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії. Про це йдеться в указі глави держави №12/2022, розміщеному на сайті Президента України.

"Продовжити безвізовий режим в’їзду в Україну та транзитного проїзду через територію України для громадян Сполученого Королівства Великої Британії і Північної Ірландії, якщо строк їхнього перебування в Україні не перевищує 90 днів протягом 180 днів, до 30 січня 2023 року", – зазначено в документі.

Цей указ набирає чинності з дня його опублікування.

Нагадаємо, наприкінці січня 2020 року президент України Володимир Зеленський запровадив тимчасовий безвізовий режим для громадян Великої Британії терміном на 1 рік. Це було зроблено з метою розвитку практичного партнерства між Україною та Британією. Минулого року глава держави продовжив безвіз для британців до 30 січня 2022 року. Але українцям для в’їзду до Великої Британії потрібно отримувати візу.

Новини за темою: Безвізовий режим: Україна опинилася на 38-му місці у міжнародному рейтингу паспортів

Водночас Міністерство закордонних справ України заявляє, що продовжує роботу, аби повноцінно відновити туристичні поїздки за кордон для українських громадян. Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба наприкінці грудня 2021 року повідомив, що для українців наразі відкриті кордони 160 країн.