Україна стала членом комітету ЮНЕСКО із захисту культурної спадщини у часи війни

ЮНЕСКО Фото з відкритих джерел

Україна працюватиме над захистом культурної спадщини від наслідків збройних конфліктів

Україна стала членом комітету ЮНЕСКО із захисту культурної спадщини під час війни. Про це заявив міністр культури України Олександр Ткаченко

"Щойно отримав важливі новини з ЮНЕСКО - Україна була обрана членом Комітету із захисту культурної спадщини у разі збройного конфлікту", - написав у Олександр Ткаченко. 

Тепер Україна спільно з іншими країнами-учасницями буде працювати над захистом культурної спадщини від наслідків збройних конфліктів. 

Участь України в комітеті ЮНЕСКО допоможе посилити захист українських пам'яток культури в анексованому Криму та на окупованих територіях Донбасу. 

Новини за темою: Обійшли Санкт-Петербург і Прагу: Київські об’єкти ЮНЕСКО потрапили до найінстаграмніших місць світу

"В умовах збройної агресії з боку Російської Федерації, їх наполегливого бажання поширювати інформаційну пропаганду, а також через постійні спроби привласнити собі українську культурну спадщину-членство України є важливим етапом для нашої держави", - зазначив Олександр Ткаченко. 

Нагадаємо, ЮНЕСКО схвалила і підтвердила правильність рішення Міністерства культури та інформаційної політики щодо меж і режимів буферної зони Софійського собору та Києво-Печерської лаври.