Українські прикордонники візьмуть участь у навчаннях Sea Breeze - 2022

Навчання "Sea Breeze-2021"

Слово і Діло

Бійці будуть задіяні в морських, сухопутних і авіаційних компонентах

Українські прикордонники під час українсько-американських навчань Sea Breeze - 2022 будуть тренуватися діяти і взаємодіяти з представниками інших складових сил безпеки України, країн НАТО і партнерів Альянсу в морському, авіаційному і сухопутному компонентах. Про це повідомляє пресслужба Державної прикордонної служби.

Як зазначається, бійці будуть задіяні у протидесантних та антисаботажних заходах під час навчань.

Зокрема, морська охорона буде представлена 9 одиницями корабельно-катерного складу та відділами спеціальних дій всіх загонів Морської охорони Держприкордонслужби. Кораблі і катери будуть контролювати Цивільне судноплавство, вести артилерійські стрільби, відпрацьовувати дії у нападі й обороні.

До тренувань на річковій ділянці (Дніпро) планується залучити сили Ізмаїльського загону Морської охорони. Вони будуть брати участь у водолазному і протидиверсійному компонентах.

Додамо, до участі у навчаннях цього року запрошення отримали понад 60 країн та міжнародних організацій.

Новини за темою: На навчаннях Sea Breeze-2021 врятували парашутиста (відео)

Нагадаємо, в липні минулого року в Чорному морі завершилися багатонаціональні навчання Sea Breeze 2021 року, які провели Україна та США за участі та підтримки 32 країн. Тоді командувач Військово-Морських Сил ЗСУ Олексій Неїжпапа заявив, що в рамках навчань усі поставлені завдання виконані в повному обсязі.