Українського виробника косметики почали цькувати через рекламу з кадрами радянського фільму

ZIK

Відносно популярного бренду української косметики почалося цькування і провокація з боку націоналістів за використання у його рекламі кадрів з фільму "Іронія долі".

Про це написав один із засновників бренду "Piel cosmetics" Ярослав Процько на своїй сторінці в Facebook.

За словами чоловіка, користувачів Інтернету обурило, що для реклами косметики було задіяно кадри з фільму, знятого в Радянському Союзі. Зокрема, в особисті повідомлення почали надсилати повідомлення з погрозами й обуреннями.

"У нас було минуле, і цей факт заперечувати не варто. У когось воно викликає теплі спогади, не через совок, а через особисте минуле, в якому ти був, і був щасливий, або всупереч, або завдяки. Але був щасливий. І ти згадуєш себе в собі в минулому, свої емоції, а не себе в совку. Варто трохи глибше дивитися на речі, людяніше чи що. Пам'ять не зітреш, це все, що з нами залишається", - написав Процько.

Водночас під постом люди розділилися думками. Одні намагаються присоромити компанію за використання фільму і погрожують. Інші, навпаки, відзначили, що люблять фільм "Іронія долі" і не бачать в рекламі пропаганди радянського часу. 

Деякі також відзначили, що націоналісти і псевдопатріоти звинуваченнями в бік косметичної компанії намагаються стати відомими.

Сам же Процько підкреслив, що попри тиск, який чиниться на нього, він не відмовиться від своєї думки.