Український лоукостер Air Ocean Airlines закриває новий маршрут: Причина

Фото з відкритих джерел

Підставою для відповідного рішення авіакомпанія назвала "комерційні причини"

Українська лоукост-авіакомпанія Air Ocean Airlines заявила про закриття маршруту Київ – Харків з 9 січня через два тижні після початку польотів. Про це повідомляє Avianews.

Зазначається, що підставою для відповідного рішення авіакомпанія назвала "комерційні причини". Як правило, таким чином перевізники пояснюють нерентабельність перевезень.

У заяві компанії Air Ocean Airlines вказується, що рейси припинені до кінця осінньо-зимової навігації польотів, яка триватиме до кінця березня.

Наголошується, що тим пасажирам, які встигли купити квитки за цим маршрутом, обіцяють повернути гроші. Для цього необхідно звернутися за місцем оформлення проїзних документів.

"Водночас, згідно з українським законодавством, в авіакомпаніях мають виплатити пасажиру також компенсацію у розмірі від 250 євро до 600 євро у разі, якщо рейс скасований не через форс-мажор менш ніж за 2 тижні до вильоту", – повідомляється на сайті.

Підкреслюється, що у випадку з рейсами Київ – Харків пасажири можуть розраховувати на компенсацію 250 євро. Саме така сума має бути сплачена, виходячи з тривалості маршруту.

Як відомо, Air Ocean Airlines почала регулярні рейси 21 листопада 2021 року. Наразі її маршрутна мережа включає тільки внутрішні рейси, а парк літаків – два регіональних реактивних авіалайнера Ан-148 з загальним числом 75 місць.

Новини за темою: У всьому світі скасували понад 3,6 тисячі авіарейсів

Нагадаємо, раніше ми писали, що найбільший лоукостер Європи Ryanair у січні 2022 року тимчасово припиняє низку рейсів з України. Рейси тимчасово припинені до 31 січня.