В Австрії до 11 грудня продовжили локдаун, введений через зростання захворюваності на COVID-19

Фото з відкритих джерел

Крім того, з лютого 2022 року в Австрії вводять обов'язкову вакцинацію проти COVID-19

Уряд Австрії продовжив карантинні обмеження, введені через зростання захворюваності коронавірусом COVID-19 до 11 грудня. Про це з посиланням на дані австрійського уряду повідомляє "УНН".

Перелік карантинних обмежень:

  • Маска FFP2 обов'язкова, якщо не можна виключити фізичний контакт з людьми. Також застосовується на робочому місці (якщо немає інших відповідних захисних засобів).
  • Відстань між людьми поза домівкою має становити 2 метри.
  • Обмеження на вихід протягом всього дня.
  • Виняткові причини для виходу з власної житлової зони: уникнення безпосередньої небезпеки для життя, здоров'я і майна; догляд і допомога людям, які потребують підтримки, а також здійснення сімейних прав та виконання сімейних обов'язків; забезпечення основних потреб повсякденного життя.
  • Можливий виїзд за кордон (відпочинок).
  • Спільне використання автомобілів людьми, які не є членами одного домогосподарства, вимагає носіння маски FFP2; використання автобусів і екскурсійних човнів наразі неможливо.
  • Вхід в комерційні установи, а також в установи по догляду за тілом, у розважальні заклади та установи культури заборонений. Час роботи торгових точок, що торгують товарами, обмежено до 19:00.
  • Школа доступна для всіх, кому це потрібно. Вимога маски поширюється на всі рівні школи в будівлі школи, а також в класних і групових кімнатах. Однак дітям дозволяється залишатися вдома без довідки від лікаря.
  • Вхід до гастрономічних закладів дозволяється тільки для придбання продуктів харчування та безалкогольних напоїв, розлитих у закриті контейнери. Тут необхідно надягати маску. Споживання заборонено в радіусі 50 м. Забрати замовлення з ресторанів можна весь день. Різдвяні ярмарки наразі закриті.

Новини за темою: В Австрії планують штрафувати і навіть саджати за відмову від COVID-вакцинації, - ЗМІ

Раніше повідомлялося, що федеральний уряд і глави федеральних земель Австрії домовилися про введення локдауну в країні. Крім того, з лютого 2022 року в Австрії вводять обов'язкову вакцинацію проти COVID-19.

Крім того, з понеділка, 22 Листопада, Австрія ввела жорсткі карантинні обмеження, згідно з якими країна забороняє в'їзд туристів. Відзначається, що через закриття готелів, хостелів, торгових центрів, кафе і ресторанів туристичні поїздки до Австрії стають неможливими.