В Одесі на вулицях торговці покинули 5 тис. хвойних дерев

Фото КМДА

Дерева перероблять на добрива

В Одесі торговці покинули на вулицях понад 5 тис. новорічних дерев, які не встигли розкупити до свята. Про це заявили у Департаменті міського господарства Одеської міськради, повідомляє "УНІАН".

Працівники ЖКГ почали прибирати дерева.

"Вони виявили, що частина несумлінних підприємців, які торгували ялинками, покинули їх просто неба. Комунальники нарахували понад 5 тисяч нікому не потрібних зелених красунь, причому більшість із них - у Приморському та Суворовському районах. Усіх за допомогою спецтехніки вивезли", - йдеться у повідомленні.

Хвойні дерева доставили на базу комунального підприємства "Міськзелентрест", де їх перероблять на добрива.

Раніше повідомлялося, що в Одесі з 1 січня розпочнуть роботу спеціальні майданчики для збору новорічних ялинок, які можна буде обміняти на солодощі

Новини за темою: Головна ялинка України ввійшла до рейтингу найгарніших у Європі

Нагадаємо, в українських містах відкриваються легальні та нелегальні ялинкові ярмарки. Окрім того, що новорічні дерева, заготовлені браконьєрським шляхом, вирубувалися без дотримання встановлених вимог, такі ялинки можуть бути навіть шкідливими. Як перевірити ялинку на легальність та які штрафи передбачені за самовільну вирубку хвойних дерев - читайте в нашому матеріалі.