В Офісі президента відповіли, чи працюватимуть центри вакцинації на зимові свята

В Офісі президента разом з Міністерством охорони здоров’я та очільниками областей розробляють план щодо вакцинації й у святкові дні

Фото з відкритих джерел

В Україні готують план роботи центрів вакцинації проти COVID-19 у період новорічно-різдвяних свят. Про це повідомив заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко, передає офіційний сайт глави держави.

"Ніхто не зупинятиметься. Ми зараз розробляємо плани разом з Міністерством охорони здоров’я та очільниками областей щодо вакцинації й у святкові дні. Щоб усі центри вакцинації працювали, і люди мали змогу прийти та щепитися. А вже через декілька місяців ми дійдемо до бустерної вакцинації", – сказав Тимошенко.

Відвідуючи центр вакцинації в ТРЦ "Нікольський" у Харкові, Кирило Тимошенко зазначив, що за останній місяць разом з прем’єр-міністром Денисом Шмигалем та міністром розвитку громад та територій Олексієм Чернишовим вони проїхали практично всі регіони України, де насамперед знайомилися з роботою центрів масової вакцинації.

За його словами, наразі в Україні зроблено понад 20 млн щеплень: 13 млн осіб вакциновані однією дозою, 11 млн – двома. Кирило Тимошенко додав, що до кінця року в країні розраховують досягнути показника 30 млн щеплень.

Новини за темою: Для якої вікової категорії COVID-вакцинація є найбільш ефективною: Відповідь НАН

Нагадаємо, міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко повідомив, що протягом листопада в Україні проведено понад 7 млн щеплень проти COVID-19. Темпи вакцинації в Україні вже місяць перебувають на позначці 230-250 тисяч осіб на добу.