В Україні хочуть скасувати перенесення вихідних днів у зв'язку зі святами: Про які дати йдеться

За словами міністра культури, йдеться про 8 Березня та 1 Травня

Фото з відкритих джерел

З наступного року в Україні можуть припинити переносити вихідні на будній день, якщо свято припадає на суботу чи неділю. Однак, як пояснив міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко, це стосуватиметься лише двох святкових дат. Про це він розповів в ефірі "ТСН". 

Так, за словами Ткаченка, йдеться про 8 Березня та 1 Травня. 

"Це комплексне питання стосовно всіх свят і офіційних, і неофіційних. Серед них було обговорення того, що лише два свята, мова йде не про переніс свята, а про переніс вихідних, це 1 Травня та 8 Березня. Це загальноєвропейська традиція і навіть у Радянському союзі не було наступного дня вихідного", - зазначив очільник Мінкульту.

Водночас Ткаченко наголосив, що це не стосуватиметься усіх інших традиційних та офіційних свят.

"Усі інші традиційні свята: Новий рік, Різдво, Пасха, Трійця - залишається так як і було, тобто вихідні будуть переноситися на будні дні", - пояснив міністр та додав, що офіційно фінального документа щодо цього ще немає.

Новини за темою: В Україні може з’явитися ще один державний вихідний

Нагадаємо, українці в 2021 і 2022 році традиційно відпочиватимуть на Новий рік та Різдво, проте вихідні будуть із розривом. Скільки вихідних матимуть українці, читайте тут.