В Україні планують посилити покарання за торгівлю людьми

Фото з відкритих джерел

МВС та парламентарії підготували відповідний законопроєкт

Міністерство внутрішніх справ і парламентарії підготували законопроєкт щодо посилення покарання за торгівлю людьми в Україні. Про це повідомив Департамент комунікацій МВС.

Як зазначається, мова про боротьбу з торгівлею людьми йшла в ході онлайн-зустрічі глави МВС Дениса Монастирського з представниками Офісу з питань моніторингу та протидії торгівлі людьми США.

Так, під час зустрічі міністр назвав торгівлю людьми загальним викликом для всіх українських правоохоронних органів.

За його словами, кримінальні угруповання не залишають цей вид "бізнесу", який за прибутковістю поступається тільки продажу зброї і наркотиків.

При цьому Монастирський додав, що МВС та парламентарії підготували законопроєкт, яким передбачено посилення покарання за торгівлю людьми.

Зокрема документ пропонує:

  • заборонити торговцям людьми подавати на умовно-дострокове звільнення та зробити їх покарання адекватним скоєному злочину;
  • посилити покарання за торгівлю людьми у складі злочинної групи.

Новини за темою: Генасамблея ООН схвалила посилену резолюцію щодо порушення прав людини в окупованому Криму

Нагадаємо, що раніше КНР наклала санкції на чотирьох членів урядової Комісії США з питань міжнародної релігійної свободи після того, як минулого тижня США наклали обмеження на китайських чиновників і компанії за ймовірні порушення прав людини в північно-західному регіоні країни Сіньцзян.