В Україні розробляють інноваційну систему психологічної реабілітації ветеранів

Міністерство у справах ветеранів України

Відповідно до указу президента у 2023 році мають з'явитися сучасні реабілітаційні центри

Міністерство у справах ветеранів узагальнює кращі практики для створення інноваційної системи психологічної реабілітації захисників України. Про це йшлося на сайті відомства.

"Наразі ми розробляємо механізм, який дозволить зібрати кращі практики, напрацьовані на місцях, для створення нової інноваційної системи психологічної системи реабілітації та допомоги ветеранам. Адже українські фахівці за вісім років війни мають унікальний практичний досвід із соціально-психологічної реабілітації учасників бойових дій та їхніх родин. Ці рішення, а також міжнародні кейси будуть обов’язково застосовані в майбутній системі", - зазначила заступниця міністра у справах ветеранів Інна Драганчук.

Відомо, що відповідно до указу президента у кожній області України у 2023 році мають з'явитися сучасні реабілітаційні центри для ветеранів.

Новини за темою: В Україні набув чинності закон про держреєстр ветеранів та е-посвідчення

Як повідомлялося раніше, Кабінет міністрів України затвердив державний соціальний стандарт фізкультурно-спортивної реабілітації ветеранів війни, членів їх сімей та сімей загиблих (померлих) ветеранів війни.

Зокрема фізкультурно-спортивна реабілітація має бути організована, як системний процес, який здійснюється суб'єктами фізкультурно-спортивної реабілітації на об'єктах спеціалізованої інфраструктури через стандартні й регламентовані процеси та процедури.