В Україні стартує реєстрація на пробне ЗНО: Що необхідно знати

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання відбудеться в березні

Фото з відкритих джерел

Від 5 до 22 січня триватиме реєстрація на пробне зовнішнє незалежне оцінювання, яке відбудеться 19 та 26 березня. Про це повідомляє Український центр оцінювання якості освіти.

"Пробне зовнішнє незалежне оцінювання відбувається з метою ознайомлення всіх охочих із процедурою проведення ЗНО, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця. Пробне тестування є важливою складовою підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що 19 березня тестуватимуть знання з української мови, української мови та літератури, а 26 березня – з історії України, математики, математики (завдання рівня стандарту), біології, географії, фізики, хімії, іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької) .

Реєстрація на пробне ЗНО здійснюється на сайтах відповідних регіональних центрів оцінки якості освіти.

Вартість одного пробного ЗНО для одного учасника становить близько 300 гривень (у регіонах ціни різні).

Реєстрація для участі в основній сесії ЗНО у 2022 році триватиме з 1 лютого до 9 березня. Керівники навчальних закладів зможуть зареєструвати учнів (слухачів, студентів) для проходження ДПА у формі ЗНО до 1 березня 2022 року.

Нагадаємо, раніше в Міносвіти повідомляли, що явка на пробне ЗНО-2021 становила 93-95%.