В Україні зростає захворюваність на грип, - МОЗ

Фото з відкритих джерел

Українців закликають вакцинуватися

Центр громадського здоров'я України фіксує зростання захворюваності на грипоподібні захворювання. Про це повідомив міністр охорони здоров'я України Віктор Ляшко в Facebook.

"Інститут інфекційних захворювань НАМН України вже виявив циркуляцію вірусу грипу A (H3N2) і грипу В. Центр громадського здоров'я України фіксує зростання захворюваності грипоподібними захворюваннями. На даний час на грип та ГРВІ захворіли 2,8 млн осіб, 38,3% з яких - діти віком до 17 років", - ідеться в повідомленні.

Водночас Ляшко зазначив, що з початку епідемічного сезону проти грипу вже вакциновано 113 818 осіб, 64 722 з яких - із груп медичного та професійного ризиків. Урядовець закликав українців теж вакцинуватися.

"Вакцинуйтеся і святкуйте безпечно! Попереду свята. І щоб вони пройшли весело і безпечно для вашого здоров'я і негативно не відбилися на існуючій епідемічній ситуації, рекомендую почати їх з вакцинації. І не тільки себе, а й переконуйте це зробити всіх, з ким плануєте святкувати. І не тільки від COVID-19, але і від вже активно циркулюючого в країні грипу", - висловився Ляшко.

Новини за темою: У Києві виявлено понад 14 тисяч хворих на грип та ГРВІ

Нагадаємо, нещодавно в Центрі громадського здоров'я спростували міф, що вакцинуватися від грипу потрібно лише на початку осінньо-зимового сезону. Крім того, людям з груп ризику необхідно вакцинуватися, щоб запобігти важкому перебігу захворювання.