В Україну заборонили ввозити три дитячі книжки російського видавництва

Фото з відкритих джерел

Ввезення книг заборонили через російську символіку в ілюстраціях

В Україну заборонили ввозити три книжки для дітей, які були виготовлені російським видавництвом "Издательский дом "Проф-Пресс". Про це повідомляє Державний комітет телебачення та радіомовлення

Ввезення книг заборонили через російську символіку, яка використовується в ілюстраціях. 

Під заборону потрапили книжки "Стихи про машины малышам", "Транспорт", "Тесты для малышей (2-3 года)". 

"На думку експертів, ці книжки – яскравий приклад російської пропаганди, яка ставить за мету мілітаризацію свідомості дітей, виховання імперського мислення, лояльного і навіть схвального ставлення до воєн і конфліктів, які розв'язує Росія проти інших країн світу", – йдеться у повідомленні.

Новини за темою: Російського актора не пустили в Україну на зйомки

Нагадаємо, у Сумській області засудили колишнього українського військовослужбовця, який у соцмережі "Однокласники" лайкнув та поширив листівку з радянською символікою. Ще у 2020 році чоловік натиснув "лайк" та поділився публікацією із зображенням радянського герба, зірки із серпом та молотом, а також написом "Один народ" та сучасними прапорами України, Росії, Білорусі. Суд визнав чоловіка винним у розповсюдженні матеріалів із закликами до вчинення умисних дій із метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади. Тепер чоловік повинен сплатити 4250 грн штрафу та витрати на судову експертизу – 6537 грн.